Найдорожчі автомобілі купують одесити, а не кияни

Чи знаєте ви, що найпопулярніший в Україні по результатами липня автомобіль Тойота? Саме цей японець лідирує в топах продажів нових авто. Але перевагу Toyota віддають не у всіх регіонах країни. У кожній області є свій «чемпіон». Цікаво, що найдорожчі моделі продаються не в Києві, як очікувалося, а в Одеській і Харківській областях.

На Toyota найбільший попит у столиці, а також центральних і південних регіонах України: Миколаївській, Херсонській, Харківській, Кіровоградській і Дніпропетровській областях. А на Буковині, Волині, Тернопільщині, Чернігівщині, Черкащині, Полтавщині, Житомирщині, а також у Донецькій і Луганській областях цей автомобіль далеко не на лідерських позиціях. Вгадайте, який автомобіль по Україні посів друге місце, зате впевнено лідирує на Рівненщині, Вінниччині, Київщині, Іванофранківщині та Львівщині? Це надійний «француз» Рено. Приємно, що українці підтримують вітчизняного виробника і купують автомобілі Запорізького автомобілебудівного заводу. ЗАЗ з продажу в липні займає почесне третє в Україні. Найбільш їх купують на Чернігівщині, Черкащині, Закарпатті, Волині, у Запорізькій та Луганській областях.

Там вони популярніший ніж в інших областях і купують їх найчастіше. Автомобілі Geely також потрапили в рейтинг популяних авто. Їх найохочіше купують жителі Полтавщини, Житомирщини та Донецької області. Хоча в цілому по країні Джілі займає лише 10 місце.

Південнокорейські автомобілі Hyundai найкраще продаються в курортній Одещині, а ось з продажу в Україні цей автомобіль займає шосте місце. Автомобільний продукт колись дружній і навіть братньої країни Лада українці особливо не цінують. Авто цієї марки лише на 23 місці, хоча жителі Сумської області віддають перевагу саме цим автомобілям.

Вище ми говорили про марках автомобілів, а зараз розглянемо найпопулярніші в різних регіонах моделі авто. Виявляється, українці частіше купують надійний Рено Логан, демократичний ЗАЗ Sens і зручну Мазда CX-5. На Renault Logan охочіше розщедрюються кияни, вінничани та львів’яни.

ZAZ Sens найчастіше купують жителі західних регіонів: Волині, Рівненщини, Тернопільщини, а також в центрі України: на Дніпропетровщині, Житомирщині, Чернігівщині, Черкащині та вотчині козаків — Запоріжжя. На Іванофранківщині частіше купують Рено Сандеро, на Закарпатті — ZAZ Lanos, у Харківській Tойота Камрі, а в Донецькій зараз популярні як ніколи Шкода Октавія. Цікаво, що найпрестижніші автомобілі продаються не в Києві, як очікувалося, а в Одеській і Харківській областях.