Поліцейські можуть зупинити автомобіль на дорозі тільки в 9 випадках

Поліцейські, c якими українці так люблять робити Селфі, замінили і даішників на дорогах, і ППСників. Але якщо раніше водії знали як поводитися з людьми зі смугастими палицями, то тепер є питання: коли поліцейські мають право зупиняти ваш автомобіль, а коли ні? Згідно закону «Про національну поліцію», за який депутати Верховної Ради проголосували на початку липня, є всього дев’ять випадків при яких вас може зупинити поліцейський.

Поліцейські можуть зупинити автомобіль на дорозі тільки в 9 випадках 2015

— У випадку якщо ви порушили ПДР. (Погодьтеся, це — нормально. Годі вести себе нахабно на дорозі)

— Коли поліцейський побачив очевидні ознаки того, що ваш автомобіль технічно «не зовсім справний» (Для вашого ж блага, між іншим)

— Якщо виникає підозра що ви, або ваші пасажири, або автомобіль могли бути учасниками ДТП або причетні до іншого порушення закону. (Законослухняним громадянам боятися нічого)

— Якщо машина знаходиться в розшуку

— Коли сталася аварія і необхідно задати пару питань вам або вашим пасажирам в якості свідків (Для благої справи ж)

— Якщо ви не правильно закріпили вантаж в авто, і це загрожує безпеці водіїв і пішоходів (І заслужено)

— У випадку, якщо автомобіль ваш сяє як новорічна ялинка. У сенсі, якщо на машину встановлені світлові сигнали, заборонені законом. (Прикрашайте краще свій будинок)

— Нарешті, співробітник поліції може вас зупинити і просто попросити про допомогу (Як відмовити таким милим людям?). І слід пам’ятати: поліцейський зобов’язаний пояснити, з якої саме причини він вас зупинив. Однією із цих дев’яти. Інших законних причин бути не може!