Середньорозмірний кросовер Hyundai Santa Fe

Великий кросовер Santa Fe першого покоління був випущений ще в далекому 2013 році. До цього часу він досить міцно тримався на ринку, але з виходом останніх новинок інших брендів його позиції похитнулися.

Тому немає нічого дивного в тому, що Hyundai готує нове покоління Santa Fe, яке з’явиться в 2019 модельному році. Довгий час виробник приховував автомобіль за щільним камуфляжем, але нещодавно майбутня новинка засвітилася в досить відкритому вигляді, що дозволяє добре розглянути її.

Як і очікувалося, автомобіль неймовірно схожий на Hyundai Kona. Тут простежуються ті ж самі загальні ідеї дизайну, в тому числі тонкі світлодіодні смуги зверху і трохи занижені фари.
Невеликі повітропроводи можна знайти в нижньому куті з кожної сторони. Вони в кінцевому підсумку можуть використовуватися в якості точки кріплення для протитуманних фар. Повітрозабірник посередині виглядає дійсно функціонально. Він майже повністю відкритий, за винятком самого центру де, швидше за все, буде перебувати радіолокаційний датчик або фронтальна камера.
Радіаторна решітка також виконана в стилі Kona. Вона має таку ж сітку, як і повітрозабірник з великою емблемою Hyundai посередині.

Також можна розглянути бічні рейлінги на даху і загальний дизайн заднього звису. Закруглені краї капота різко піднімаються до зігнутим передніх стійок. Скло задніх дверей стало трохи вище завдяки нижній підвіконної лінії, яка не так різко викривляється вгору, як у поточної моделі.
Дзеркала трохи опустилися. Вони розташовані трохи нижче поясної лінії. Колісні арки виглядають більш тісними, що може зробити Santa Fe 2019 року досить незручним. Схоже, що бічні спідниці можуть отримати більш м’які обриси в порівнянні з поточною моделлю. На кормі навряд чи буде багато змін. Задні ліхтарі зі світлодіодним наповненням, ймовірно, стануть трохи більш витонченими, ніж раніше.
Коли Hyundai оновив Santa Fe в 2017 році, це не сильно вплинуло на інтер’єр, тому модель нового покоління повинна обзавестися великою кількістю змін. На жаль, чітких знімків салону поки немає, тому можна лише припускати, що внутрішня обробка стане більш приємною. Ціна поки не розголошується.

Стандартний п’ятидюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи повинен збільшитися як мінімум до шести дюймів. Можливо, це буде навіть восьмидюймовий сенсорний екран з навігацією. Звукова система Infinity буде пропонуватися як опція, проте в новій моделі вона може мати більше 12 динаміків.
Зараз в США Santa Fe доступний тільки з 33-літровим двигуном V-6 потужністю 290 л. с. і 340 Нм крутного моменту. Він працює виключно з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Передній привід є стандартним для всіх конфігурацій, але може бути доповнений системою повного приводу AWD. Очікується, що в моделі нового покоління в цьому плані будуть кардинальні зміни.