Tesla вразила неймовірним об’ємом батарей проданих електрокарів

Про це свідчать результати дослідження агентства Adamas Intelligence.

У повідомленні говориться, що тільки за травень 2019 року 22% загальної ємності батарей усіх проданих легкових електрокарів в світі належать Tesla. Тільки на Model 3 припало 16% всієї ємності акумуляторів за місяць.

Для порівняння, на другому місці розташовані легкові електрокари китайської BYD Yuan, яким належить всього 4% від сумарної потужності батарей.

Більш того за травень 2019 року популярна модель Nissan Leaf зайняла лише третє місце. Батареї електрокарів в сумі відхопили усього лише 3% від загальної кількості акумуляторів проданих авто.

У повідомленні говориться, що таких серйозних результатів компанії Tesla вдалося досягти саме завдяки продажам Model 3, бо за травень 2018 року коефіцієнт марки становив 18%. При цьому минулоріч компанії вдалося лише в один місяць продати електрокари, сумарна потужність акумуляторів яких становила 1 гВт-год. В 2019-му таких місяці вже було три.

Аналітики впевнені, що до кінця року Tesla перевищить позначку в 20 гВт-год. Тобто батареї всіх проданих за цей рік електромобілів марки загалом будуть мати таку потужність.

Раніше працівники Tesla заявили, що Model 3 на заводі “ремонтують” ізолентою. Співробітники таємно розповіли, якою ціною Tesla нарощує виробництво.