ТОП-10 найбільш жахливих доріг України

Отже, почнемо з кращих з гірших. На «почесному» 10 місці дорога Олександрівка — Кіровоград — Миколаїв. Тут до речі, має бути нова бетонна дорога. Запланувати її запланували, а коли будувати будуть — не відомо. Поки на цій трасі в 239,3 км, майже 105 кілометрів необхідно ремонтувати, причому капітально. На дев’ятій сходинці «хіт-параду» дорога в Львівській та Закарпатській області Львів — Самбір — Ужгород. Єдиний плюс цієї, з дозволу сказати магістралі — мальовничість місцевості. Але насолоджуватися природою вам завадить постійна тряска. Адже 100 кілометрів із загальної довжини дороги (а це 227,5 км) — суцільні вибоїни.

На восьмому місці ганебного рейтингу — шлях-дорога з Дніпропетровська до Миколаєва через найдовше місто України, Кривий Ріг. Загальна протяжність — 239,6 км. Фахівці підрахували, що її ремонт «з голочки» обійдеться приблизно в два мільярди гривень. Для порівняння: в 2015 році на всі дороги Миколаївщини виділили тільки 70 млн гривень. Так що в найближчому майбутньому капремонт цій дорозі судячи з усього «не світить». Ще гірше дорога є в південному регіоні України Одеса — Вознесенськ — Новий Буг, з 209 км якої на 119 кілометрах нерідко зустрічаються смуги перешкод у вигляді ям. Вона — сьома в рейтингу.

На шостій сходинці опинилася магістраль, що проходить по Закарпатті, Івано-Франківщині та Львівщині. Переважно гірська дорога, «покручена» поворотами і підйомами, характерними для західних областей, Мукачево — Івано-Франківськ — Рогатин — Львів. З 435 км магістралі 255 км потрібно ремонтувати терміново і грунтовно. У середині рейтингу, на п’ятій сходинці дорога Кіровоград — Платонове (проходить через Кіровоградщину, Миколаївщину і сонячну Одеську область). Значний відрізок шляху закладений бетонними плитами, що саме по собі не дуже приємно для автомобіліста. До того ж з 254,4 км траси — 159 км — суцільні ями. Автодорога Чугуїв — Мілове (проходить через Харківську область і Луганщину), а далі продовжується на території раніше дружньої Російської Федерації) знаходиться на четвертому місці рейтингу. З 289,7 км, 264,4 км — практично бездоріжжі.

«Пам’ятка» Західної України, яку називають найгіршою дорогою цього регіону, на третьому місці. Це Львів — Радехів — Луцьк. З 130 кілометрів дороги 60 км знаходиться в жалюгідному стані. Особливо потрібно бути уважним на ділянці в районі Радехова (Львівщина) і Кам’янки-Бузької.»Срібло» анти рейтингу «заслужила» дорога Одеса-Рені. Хто їздив в цьому напрямку знає, що гірше дорогу в Україні треба ще пошукати .. З 295 кілометрів, 228 потрібно ремонтувати, ще 61 кілометр ремонтувати марно, краще переробити капітально. І на десерт найогидніша дорога України. Знаходиться вона на Миколаївщині — контрольно-пропускний пункт «Тимкове» — Балта — Первомайськ — Доманівка — Олександрівка. Взагалі дорога має протяжність 202 кілометри, але з них 64 кілометри дорогою взагалі важко назвати, це суцільні вибоїни.