Топ-5 найбільш спритних електромобілів

Вибираючи електромобіль покупці навряд чи в першу чергу розглядають його швидкісні можливості.

А даремно. На ринку вже з’явилися досить багато моделей, які розганяються до «сотні» за лічені секунди. Пропонуємо вашій увазі п’ять найшвидших автомобілів. Слід зауважити, що ми розглядали тільки електричні автомобілі, які виробляються серійно і вже добре продаються. Правда, до переліку найбільш швидкісних електрокарів не потрапив відомий «японець»Ніссан Ліф, продажі якого вже перевалили за 100 тисяч автомобілів. Він хоч і популярний, але не достатньо «спритний». Щоб розігнатися до 100 км / год йому потрібно 11,5 секунди. Отже, переходимо до вшанування таких різноманітних, цікавих і найголовніше на даний час економічних і швидших автомобілів.

1. Очолює рейтинг швидкісних електромобілів, і треба сказати, абсолютно заслужено – Тесла Моделс С Перфоменс. Рівних йому поки навіть близько немає. Спортивний седан, зі стильним дизайном, неймовірно зручним салоном з дрібницями, які огортають водія і пасажирів комфортом. Але найголовніше в нашому рейтингу — динаміка, а цей автомобіль розганяється до 100 км \ год всього за 4,2 секунди!

2. Автомобіль, який займає друге місце, як і всі наступні, значно поступається лідеру, але все ж показує хороший результат — Тойота РАВ4 ЕВ. Це електричний «брат» кросовера Toyota RAV4. Цей електрокар випускається тільки в США. Завдяки силовій установці Tesla до 100 км \ год він розбігається за 7 секунд.

3. Третій за швидкістю — результат розробки баварських інженерів, хетчбек класу «В» — БМВ ІЗ. Його візитна картка — оригінальний інтер’єр, але і швидкістю теж можна пишатися. Завдяки невеликій вазі автомобіля і електродвигуну в 170 «конячок» він розганяється до «сотні» за 7,2 секунди. Непоганий результат для такого малюка. Чи не правда?

4. На четвертому місці в нашому рейтингу — компактний Шевроле Спарк ЕВ. Двигун потужністю в 140 кінських сил здатний розігнати автомобіль до 100 км \ год за 7.8 секунд. Варто зауважити, що модифікація цього автомобіля працює на газі до сотні розбігається за цілих 11 секунд. Хто після цього скаже, що електрокари «черепахи»?

5. І на останньому, але все ж почесному, 5 місці — Mерседес-Бенз B-класу Електрик Драйв. Ця електрична версія популярного автомобіля зовні майже точна копія брата. Комфортний і безпечний, як, втім, всі автомобілі цієї марки. До сотні розганяється за 7.9 секунд.