У Женеві представили перший в світі нано-електромобіль

Цікаво, що незвичайний автомобіль потрібно заправити солоною водою, яка необхідна для роботи унікальною потокової батареї.

Як заявляють розробники, запас ходу цього автомобіля досягає відмітки в 600 км, а розігнатися до 100 кілометрів він може всього лише за якихось 2.8 секунд. Розробник унікального електромобіля, автомобільна компанія nanoFlowcell з Ліхтенштейну, представила свою новинку під час проведення щорічного автосалону в Женеві. Подробиці роботи двигуна розробники поки зберігають у таємниці. Але вже зрозуміло, що завдяки унікальності двигуна, автомобіль розвиває просто божевільну швидкість для свого класу. Жоден електромобіль навіть близько не може наблизиться до такого результату. Жоден електромобіль навіть близько не може наблизиться до такого результату.

Поки відомо тількищо Е-Sportlimousine працює відразу на чотирьох електродвигунах, які разом видають потужність до 925 «конячок».

Щоб обмежити пікова потужність двигунів, в автомобілі передбачена спеціальна електроніка.

Максимальна швидкість, на яку здатний автомобіль — 380 км / год, а до «сотні» він розганяється всього за 2,8 секунди. Довжина спорткара перевищує п’ять метрів, двері відкриваються вгору, а дизайном схожий на стандартний спортивний автомобіль.