Водіям, які їхали за інкасаторською вантажівкою, пощастило, коли з неї на проїжджу частину почали сипатися гроші

Двері броньованої вантажівки відкрилася, коли машина їхала по шосе та гроші розсипалися по всій трасі. Поки вантажівка розсипала гроші, водії зупинялися, щоб зібрати «улов».

У компанії, якій належить вантажівка, підрахували, що подарували водіям $175 тис., заявили в поліцейському відділенні. Поліція відповіла на дзвінок з повідомленням про те, що більше ніж 15 машин зупинилися на трасі та підбирають купюри, що випали з вантажівки.

У своїй заяві у поліції зазначили: «Працівники, які їхали в броньованій вантажівці, розповіли, що у них відчинилися бічні двері, і гроші висипалися. Офіцери та співробітники, що перевозили гроші, зібрали кілька сотень доларів, які ще були на місці на момент появи офіцерів».

Це було схоже на сцену з фільму, розповів водій Über. Спочатку він подумав, що навколо машини кружляються листя. «У мене пішла хвилина, щоб зрозуміти, що це були не листя. Це були гроші — по всій дорозі. Було таке відчуття, що це якийсь фільм або гра, а не те, що побачиш в реальному житті». Попри сценарій, який, як може здатися, міг призвести до хаосу на дорозі, все було досить спокійно, бо машини просто гальмували, а люди виходили з них, щоб підібрати гроші.

Сам він зібрав більше ніж $2000, але, як він розповів, що не витратив їх. «Я почекав до сьогоднішнього ранку, щоб подивитися, про цей інцидент, і побачив новини». Він додав, що віддав гроші до поліції. «Я хотів вчинити правильно і переконатися, що не роблю нічого незаконного».

Викладені людьми відео того, як гроші кружляють у повітрі, тепер розглядаються як доказ. Поліція перевіряє відео в соціальних мережах, щоб знайти водіїв, які привласнили готівку.

«У нас багато відео з соціальних мереж, на багатьох з яких є номери машин, але ми хочемо, щоб люди самі здали гроші та жили своїм життям, не турбуючись, що за ними прийде поліція»,- заявив сержант Роберт Парсонс, представник поліції.