Зареєструвати автомобіль стало простіше

Дуже корисне нововведення з’явилося на сайті iGov.org.ua. (для тих, хто ще не знає — портал державних послуг). Тепер там можна подати заявку на реєстрацію колишнього у вживанні автомобіля. Поки що система працює в тестовому режимі, але головне — працює!

Отже, що вам потрібно зробити, щоб зареєструвати автомобіль.

1. Заходимо на сайт igov.org.ua. Вибираємо серед послуг, що надаються міліцією та ДАІ пункт «Реєстрація авто з пробігом в МРЕВ». У віконечку вибираємо місто, в МРЕО якого ви хотіли б зареєструвати автомобіль. Але слід зауважити, зараз доступні тільки два київських МРЕВ. Абсолютно законно ви можете вибрати один з них не залежно від того, де проживаєте, і зареєструвати автомобіль.

2 Заповнюємо досить просту форму. У ній вказуються стандартні дані: адресу вашої реєстрації (прописки в паспорті); VIN-номер, марка, модель і держномер автомобіля, дані довідки-рахунку, ваш телефон та адресу електронної пошти. Також вказуєте дату і час, коли вам буде зручніше відвідати МРЕО. Так, до речі, вам обов’язково потрібна буде реєстрація в одному з інтернет банків системи ВankID

3. Співробітник МРЕО відправить вам на електронну пошту рахунок для сплати послуг МРЕО, дату і час коли вам потрібно буде прийти в МРЕО. У зазначений час ви приїжджаєте в МРЕО з автомобілем і необхідними документами. А саме: паспортом, техпаспортом, довідкою-рахунком або нотаріальним договором купівлі-продажу, копією документа про сплату за послуги МРЕВ. Ваш автомобіль огляне спеціаліст та дасть висновок, потім ви повинні надати документи на перевірку, після цього отримуєте новий держ номер і техпаспорт. Ось власне і все.

Не дивуйтеся, якщо після реєстрації до вас на електронну пошту прийде лист від iGov.org.ua. Вони хочуть дізнатися ваше враження від проведеної операції. Ви можете сміливо залишати будь-які коментарі з цього приводу. Може дійсно щось зміниться на краще.