Журналістам сподобався звук мотора майбутньої BMW X3 M

«Гарячий» кросовер BMW X3 M сфотографований шпигунською камерою під час тестових заїздів на трасі Нюрбургринг. Крім вражаючих динамічних характеристик, довгоочікувана новинка продемонструвала чудовий спортивний «голос».
У цьому новому відео Automotive Mike ми бачимо, що BMW X3 M проходить кілька кіл Нюрбургринга, і це виглядає чудово, діляться своїми враженнями журналісти видання BMWBLOG. Стандартний BMW X3 – красивий позашляховик, але X3 M виглядає просто чудово, а звучить ще краще.

BMW X3 M отримає новий двигун S58 – це версія відмінного мотора B58 від M Division. Останній сьогодні задіяний на більшості автомобілів з індексом 40i.

Кажуть, що новий S58 видає 450 к.с., чого цілком достатньо. Звук, що виходить від цього нового двигуна, такий як у рядної «шістки». За загальним визнанням, якість звуку в цьому відео невисоке, оскільки зйомки йшли здалеку, а на «Кільці» одночасно їздять багато інших автомобілів, створюючи багато шуму.

Додамо, що нове покоління BMW X3 представлено минулого літа. Ця версія стане першою в історії моделі, яка отримала «заряджену» М-версію.