Зимові шини YOKOHAMA та WANLI: азіатська якість на ринку України

Все, що зроблено в Японії, завжди вважалося високоякісним товаром. Це стосується техніки, косметики, продуктів харчування, обладнання, автомобілів і навіть «взуття» для них. В Україну, нарешті, прийшли холоди, а це означає, що прийшов час купувати відповідні покришки для вашого авто. Зимові шини YOKOHAMA — це відмінне рішення від провідного світового бренду, продукція якого користується заслуженою популярністю у більш ніж 40 країнах світу. Широкий асортимент дає можливість підібрати продукцію для будь-якого типу автомобілів. І що найприємніше — ціновий діапазон на зимові шини YOKOHAMA дозволяє обзавестися комплектом покришок кожному бажаючому.

Японські покришки YOKOHAMA и WANL

А для всіх, хто любить пробувати щось нове, підійде зимова гума WANLI. Це гума, що прийшла до нас з Китаю. Проте виробництво в КНР зовсім не означає, що покришки будуть неякісними. Дуже навіть навпаки — зимова гума Wanli завоювала величезну популярність на батьківщині і продовжує проникати на світовий ринок завдяки своїм відмінним характеристикам.

Трохи загальної інформації

Зимові шини YOKOHAMA — це широка лінійка товарів, які мають різні характеристики та властивості. Проте всі відгуки свідчать про одне — кожна лінійка покришок відрізняється високою якістю. Зимові шини YOKOHAMA характеризуються підвищеною надійністю, оскільки є безкамерними. Щоб правильно вибрати необхідний тип гуми, зверніть увагу на:

радіус диска вашого авто;
ширину;
профіль.

Серед асортименту покришок представлені моделі, які відрізняються видом протекторів, складом використовуваної для створення гуми, наявністю або відсутністю шипів. Що стосується складу, то він дозволяє всім виробам, що випускається з конвеєра, зберігати еластичність навіть в умовах сильного морозу. При цьому зимові шини YOKOHAMA залишаються все такими ж надійними, стійкими до зносу.
Слід окремо згадати про протекторах покришок від японського виробника. Вони можуть мати симетричний або асиметричний характер, який важко сплутати з моделями інших виробників. Завдяки великим гумовим блокам і ребрах досягається висока курсова стійкість автомобіля на дорозі, а геометрія малюнка гарантує відмінні показники керованості як на рівній поверхні, так і при входженні в поворот.

Зимові шини YOKOHAMA мають широкий ціновий діапазон. Це пояснюється додатковими елементами малюнка, які присутні на деяких моделях.

Зимова гума WANLI порівняно недавно з’явилася на ринку України. Проте в межах країни покришки користуються великою популярністю. Цінова політика компанії досить демократична, так що, швидше за все, ситуація змінитися найближчим часом.

Зимова гума WANLI — це відмінна якість, яке можна купити за цілком доступною ціною. Наприклад, відмінною моделлю, що не припускає зайвих витрат і радує стабільними показниками експлуатації, є Ванлі S-тисячі вісімдесят шість:

вони надійні під час снігу і сльоти;
на шини можна встановити шипи;
широкий протектор має таку будову, яке дозволяє впевнено тримати машину як на снігу, так і на вологому дорожньому покритті;
спеціально розроблений малюнок убезпечує від аквапланування.

Зимова гума WANLI SnowGrip також користується значним попитом. Протектор має направлений малюнок, відрізняється широким відстанню між ребрами і оптимальною глибиною, що дозволяє впевнено їздити по сніжних дорогах. Лінійка поєднала в собі все краще від західних брендів, зберігши при цьому низькі ціни.

Якщо ви хочете зберегти свій час і гроші, варто задуматися про те, щоб купувати в інтернеті. На сьогоднішній день торговельні майданчики у всесвітній мережі найчастіше мають не тільки більш широкий асортимент товарів, але і більш низьку вартість, якої не можуть похвалитися роздрібні мережі.

Якщо вам цікава можливість купити зимові шини YOKOHAMA або гуму WANLI без зайвих націнок, зверніться в інтернет-магазин lester.ua. Це один з найбільших імпортерів машинного масла, покришок та акумуляторів в Україні. Більше 70% товару, розміщеного в каталозі, імпортується безпосередньо від виробників. З lester.ua можна здійснювати раціональні покупки, не економлячи на якості виробів.