2019 Suzuki Jimny провалив рейтинг протиугонної безпеки, Audi E-Tron – лідер

Британські експерти оцінили рівень систем протиугінної безпеки 11 нових автомобілів 2019 модельного року і надали кожному з них свій рейтинг. Які ж моделі виявилися найкращими та найгіршими для автовикрадачів?

Компанія з Великої Британії Thatcham Research на замовлення страхових фірм займається професійною перевіркою нових та оновлених моделей, представлених на ринку в даний час, з точки зору їх захисту від викрадення.

Технічні фахівці проводять серію тестів, від атак «грубої сили» на замки та точки доступу до виявлення цифрових вразливостей автомобільних протиугінних систем.

Таким чином, вони визначають, наскільки сприйнятлива система безключового доступу певного транспортного засобу до бортової діагностики (OBD) або радіо атаці (Relay Attack*).

Після перевірки одинадцяти моделей, який вийшли або виходять на ринок в цьому році, Thatcham Research склала свій власний рейтинг протиугінної безпеки, надавши автомобілям статуси від «вищого» до «неприйнятного».

2019 Suzuki Jimny визнаний експертами неприйнятним з точки зору протиугінного захисту
Audi e-tron (верхнє фото), Jaguar XE, Land Rover Range Rover Evoque і Mercedes-Benz B-Class отримали вищу оцінку (Superior).

Kia Proceed, Lexus UX, Porsche Macan, Toyota Corolla Hybrid, Hyundai Nexo, Ford Mondeo мають функції захисту, які оцінені як «слабкі» (Poor).

Симпатичний компактний Suzuki Jimny (фото вгорі) провалив рейтинг Thatcham Research: експерти назвали «неприйнятним» (Unacceptable) його рівень захисту від угону. Таким чином, цей позашляховик є потенційною здобиччю для крадіїв …

*Relay Attack – цифровий набір засобів, який використовується злочинцями для злому системи захисту і проникнення в автомобіль.