5 найкращих сімейних хетчбеків в Україні 2019 року

Сегмент сімейних хетчбеків залишається одним з найважливіших на ринку України. Які автівки увійшли до нашого ТОП-5?
Вважається, що головні критерії оцінки сімейного хетчбека наступні. Він має бути стильним, добре обладнаним, з ефективним двигуном, практичним салоном та адекватною ціною. Автомобільні новини відібрали п’ятірку найкращих, на нашу думку, варіантів.

5. Ford Focus
Новий Focus повернув собі, те, чим пишалися моделі перших поколінь і дещо втратили попередники, а саме чудову керованість, податливий, добре збалансований хід. Всередині достатньо місця, яке забезпечила абсолютно нова платформа.

Ціна Ford Focus в Україні – від 715 147 грн.

4. Kia Ceed
Ceed третього покоління не міг не потрапити до нашої п’ятірки. Управління та відчуття автівки нарешті виведені на високий рівень. В салоні досить місця для чотирьох дорослих. Kia, безумовно, прогресує як автовиробник у всіх сегментах.

Складено рейтинг найкращих великих сімейних автомобілів
Ціна Kia Ceed в Україні – від 420 210 грн.

3. Mazda 3
Mazda 3 четвертого покоління цілком може бути найпривабливішим сімейним хетчем. Автівка зберігла всі якості, які зробили її попередника таким привабливим суперником в цьому високо конкурентному класі, а саме: сильне співвідношення ціни та якості, а також відмінний атмосферний бензиновий двигун.

Ціна Mazda 3 в Україні – від 662 400 грн.

2. Peugeot 308
308-й приваблює, насамперед, співвідношеннями ціни та якості. Так, салон зручний та практичний, так чудова місце водія i-Cockpit, однак двигуни та підвіска Peugeot – це завжди на крок вперед від конкурентів.

Ціна Peugeot 308 в Україні – від 501 200 грн.

1. Volkswagen Golf
Гольф, мабуть, назавжди залишиться європейською сімейною іконою. Надзвичайно добра керованість, просторий салон, двигуни, що важко вбити. А ще дебют восьмого покоління восени.

Ціна Volkswagen Golf в Україні – від 555 693 грн.