Батько подарував синові шикарний BMW, але хлопець завжди мріяв про іншу машину, і його реакція на подарунок змусить вас плакати

Батько вирішив зробити чудовий подарунок своєму синові на день народження, тому чоловікові довелося серйозно розщедритися, щоб його хлопчик надовго запам’ятав цей день. Тато купив йому нову машину — білу BMW, від виду якої серце більшості хлопців починає битися частіше. Проте якби він знав, чим закінчиться вся ця історія, то точно б не став робити такий дорогий презент.

В той день, коли його син став на рік старшим, схвильований батько підігнав до воріт будинку нову машину, ключі від якої ось-ось мав вручити хлопцеві. Чоловік напевно багато разів уявляв цей момент і думав про те, які слова йому скаже іменинник в знак своєї вдячності. Але коли юнака вивели у двір, щоб показати подарунок, то присутні по його реакції відразу зрозуміли, що щось пішло не так.

На обличчі хлопця з’явилася гримаса, неначе перед ним стояла не нова BMW, а стара і ледве жива корова, яка тягне з собою віз сіна. Родичі намагалися зрозуміти, що ж так засмутило юнака, а коли дізналися причину, то просто розвели руками від обурення. Свято було зіпсовано, а сумний батько не міг повірити, що виховав таку дитину.

Виявилося, що молодий чоловік завжди мріяв про машину марки Jaguar, про що не раз говорив своєму татові, коли між ними виникав діалог про гарні автомобілі. Хлопець був упевнений, що його батько зрозумів натяк, а значить, скоро він опиниться за кермом авто своєї мрії. Так, батько зрозумів, що його син хоче машину, ось тільки сім’я була не дуже багатою, тому майже всі свої заощадження вони витратили на білий BMW, який коштує набагато дешевше.

Але хлопець не оцінив такий добрий жест, а лють від нездійснених бажань настільки затуманила його розум, що він зважився на дикий вчинок. Недовго думаючи, він сів за кермо своєї нової машини, а потім поїхав до найближчого озера, щоб завершити задумане.

Юнак підігнав машину до обриву, вийшов з неї, а потім автомобіль зіштовхнув вниз, спостерігаючи за тим, як він повільно, але вірно йде до дна. Люди, які спостерігали за всім цим, не могли повірити своїм очам. Тому відразу викликали наряд поліції, а ті покликали водолазів, щоб дістати автомобіль з дна озера.

Після того як цей випадок набув розголосу, поліція заарештувала хлопця за таке безрозсудство, а сусіди сім’ї як можуть жаліють його батьків, які хотіли влаштувати свято своєму синові, але отримали такий удар.

Його тато завжди був працьовитою людиною. Він довго працював, щоб дозволити собі машину, лише б тільки син був задоволений.