Ford готує серйозного суперника для Hyundai Kona

Продажі кросоверів стабільно зростають у всьому світі. Особливо популярні компактні і субкомпактні SUV. Компанія Ford не має наміру ігнорувати цей тренд. Зараз повним ходом йде розробка нової моделі, яка складе конкуренцію корейським Hyundai Kona і KIA Stonic, а також Honda HR-V, Jeep Renegade, Toyota CH-R тощо.

У лінійці Ford і зараз є субкомпактний SUV – EcoSport. Це глобальна модель і продається вона досить непогано. Наприклад, в США в 2018 році свій вибір на ньому залишили майже 55 тисяч покупців – це п’яте місце в сегменті.

Згадана вище Hyundai Kona, йде на сьомій позиції і трохи поступається Ford EcoSport і Toyota CH-R.

Мабуть, одного EcoSport Форду недостатньо, тим більше що практичності в ньому більше, ніж зовнішньої привабливості, а динамічні характеристики і зовсім залишають бажати кращого.

Саме тому, сьогодні створюється абсолютно новий кросовер, прототипи якого вже не раз потрапляли в камери фотографів-шпигунів.

Зокрема, днями один з тестових зразків засвітився на міських вулицях. Судячи з усього, новинку проектують на тій самій платформі, на якій збудована остання Fiesta. Тестовий зразок зашитий в щільний камуфляж, але деякі елементи вказують, що багато взято від нового Focus. Було б дивно, якби було інакше.

Що стосується, Ford Fiesta, то вона є прекрасною базою для кросовера. У моделі і сьогодні є версія Active, але це, скоріш, стилізація під SUV.

Новий кросовер Ford навряд чи замінить EcoSport. Більш реальним виглядає їх одночасне виробництво.