Ford Tourneo Custom тепер має версію Plug-In Hybrid

В Амстердамі, Нідерланди, відбувся світовий дебют пасажирського мікроавтобуса Ford Tourneo Custom з інноваційним гібридним приводом з підзарядкою від електромережі.

Ford Tourneo Custom Plug-In Hybrid відкриває лінійку моделей, представлених в рамках програми з електрифікації компанії Ford.

Передні колеса гібридного мікроавтобуса рухаються виключно за допомогою електродвигуна, який живиться від літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 14 кВт/год. Для збільшення запасу ходу використовується 1,0-літровий двигун EcoBoost. Мотор-генератор забезпечує зарядження батареї.

На одній електротязі Custom Plug-In Hybrid проїжджає до 50 км, з використанням двигуна внутрішнього згоряння – до 500 км.

Режими руху
Передбачено чотири режими руху з електроприводом:

Ford сообщил первые подробности о новом микроавтобусе Tourneo Custom
EV Auto забезпечує оптимальне поєднання потужності і ефективності. Алгоритми управління автомобіля відстежують рівень заряду батареї і поточні умови руху (наприклад, їзду по автомагістралі або рух з частими зупинками) і визначають, коли слід застосовувати двигун внутрішнього згоряння.

У режимі EV Now пріоритетним є використання накопиченої в батареї енергії, при цьому двигун внутрішнього згоряння не застосовується, поки заряд батареї не знизиться до мінімального рівня, після якого рух з нульовим рівнем викидів неможливий.

У режимі EV Later використання двигуна внутрішнього згоряння є приоритетом, а можливості технології рекуперативного підзарядження застосовуються для якомога ефективнішої підтримки поточного рівня заряду батареї, щоб забезпечити її готовність до використання у майбутньому.

У режимі EV Charge двигун внутрішнього згоряння використовується для підзарядження батареї, щоб підготувати її до руху в режимі EV Now.
За допомогою роз’єму для підзарядки, що розташований у передньому бампері, Tourneo Custom Plug-In Hybrid можна повністю зарядити від побутової електромережі з напругою 240 В і силою струму 10 А протягом п’яти годин. За умов використання промислової мережі з напругою 240 В і силою струму 16 або 32 А повна зарядка триватиме близько трьох годин.

За умов використання промислової мережі з напругою 240 В і силою струму 16 або 32 А повна зарядка триватиме близько трьох годин.