Jaguar I-Pace переміг в конкурсі «Міжнародний двигун і силова установка 2019 року»: нагороди в 3 категоріях

Повністю електричний Jaguar I-Pace завоював три нагороди престижного конкурсу «Міжнародний двигун і силова установка 2019 року», а саме: «Найкраща електрична силова установка», «Найкращий новий двигун» і «Потужність від 350 до 450 к.с.».

Перший електричний кросовер від Jaguar отримав премію «Міжнародний двигун і силова установка 2019 року». Він може похвалитися перемогами у трьох номінаціях.

Переможці були оголошені на спеціальній виставці в Штутгарті. До складу журі увійшли 70 експертів з 31 країни. Вони оцінювали продуктивність, потужність і ефективність двигунів транспортних засобів.

За словами Яна Хоба, директора модельного ряду Jaguar Land Rover, компанія хотіла створити кращий в світі електричний кросовер з нульовим рівнем викидів. Для цього була застосована електрична силова установка, яка забезпечує чудову продуктивність і діапазон ходу разом з першокласною реакцією, гнучкістю та простотою використання в повсякденній експлуатації.

Сучасні силові агрегати і технології
Два легких компактних і ефективних мотора мають віддачу 400 к.с. Крутний момент становить 696 Нм. Літій-іонна батарея потужністю 90 кВтг забезпечує дальність ходу до 470 км.

Двигун Ford EcoBoost отримав премію «Міжнародний двигун і силова установка 2019 року» у…
Автомобіль можна зарядити до 80% за 45 хвилин на громадських зарядних станціях. Часткової зарядки протягом 15 хвилин від джерела постійного струму в 100 кВт вистачить на 100 км.

Система попередньої підготовки батареї допомагає оптимізувати дальність ходу. Під час зарядки Jaguar I-Pace автоматично підвищує або знижує температуру батареї, щоб збільшити діапазон перед поїздкою.

Інтеграція двигунів з передньою і задньою осями забезпечує повнопривідне зчеплення і управління автомобілем в будь-яких умовах, а також високий рівень рекуперативного гальмування для більш інтуїтивного керування за допомогою однієї педалі в багатьох умовах.

Збирач нагород
Jaguar I-Pace завоював 66 міжнародних нагород з моменту свого запуску більше року тому, включаючи «Всесвітній автомобіль року 2019», «Найкращий автомобільний дизайн року 2019», «Всесвітній зелений автомобіль 2019», «Європейський автомобіль року» та «Автомобіль року 2019» в Норвегії, Німеччини і Великій Британії.