Купе BMW M2 CS

Компанія BMW раніше використовує гасло Ultimate Driving Machine, але не завжди вдало його використовує. Автовиробник, безумовно, займає свою частку ринку з моделями, які не можна віднести до категорії класичних хітів.

Але є кілька автомобілів, які відповідають гаслу. Тепер стало відомо, що чудове купе M2 налаштоване на отримання ще більш просунутою версією. Не дивно, що світова громадськість зараз дуже схвильована майбутнім прибуттям BMW M2 CS 2019 модельного року.
За своїми характеристиками стандартна модель M2 трохи відстає від майбутньої моделі верхнього рівня в сімействі 2-ї серії. BMW замінить однотурбинный 30-літровий рядний двигун на двухтурбинный силовий агрегат, який стоїть зараз на більш потужної моделі M4. Шанувальники BMW знають, що в поточному M2 використовується мотор N55B30T0.

Цей двигун має на виході 365 кінських сил. Для M4 виробник підготував мотор S55B30T0. Цей силовий агрегат має більш легкий колінчастий вал, більш сильні поршні і кілька інших внутрішніх переваг. Що ще більш важливо, він обладнаний подвійним турбонаддувом, а потужність досягає 425 кінських сил або 444 кінських сил з пакетом Competition.
BMW M2 CS S55 буде злегка перероблений, щоб виробляти 405 кінських сил. Поки невідомо, чи буде автомобіль працювати тільки з DCT або також отримає шестиступінчасту механічну коробку перемикання передач. Проте вже відомо, що BMW збирається випустити 1000 одиниць цього спеціального M2. Повідомляється, що виробництво буде готовий стартувати вже в березні 2018 року, а перші поставки слід очікувати в травні, тоді і називається точна ціна.