Лінійка Range Rover отримає нову рядну «шістку» Ingenium замість V6

Компанія Land Rover оновила моторний ряд Range Rover, додавши новий бензиновий 6-циліндровий рядний турбодвигун сімейства Ingenium потужністю 500 к.с. Застарілі V-подібні “шістки” в моделях концерну JLR поступово замінять цими більш просунутими агрегатами.

Моделі Jaguar і Land Rover отримають нові двигуни Ingenium, які замінять V-подібні мотори з наддувом, що дісталися від Ford. Range Rover Sport став першим автомобілем, на якому автовиробник випробував новий Ingenium.

3,0-літровий двигун Ingenium забезпечує більш швидкий відгук за допомогою питомого електрикою нагнітача. Використовуючи 48-вольтову м’яко-гібридну систему, агрегат підвищує ефективність за рахунок подачі крутного моменту для зниження навантаження двигуна.

У Range Rover мотор розвиває близько 400 к.с. та 550,5 Нм крутного моменту. Це дозволяє важкому кросоверу розганятися до 100 км/год за 6,1 секунди і досягати максимальної швидкості 225 км/год. Витрата палива (комбінований цикл) становить 7,7 л/100 км, викиди CO2 – 212 г/км.

6-циліндровий Ingenium
Land Rover Range Rover також обзавівся деякими новими функціями, зокрема, пакетом для смартфона з Apple CarPlay та Android Auto.

З’явилася можливість регулювання яскравості окремих світлодіодів фар, які можуть відображати задні покажчики, додався і «туристичний режим» (Tourist Mode) – регулювання світла фар при русі по лівій або правій смузі.

Новий варіант Range Rover вже доступний до замовлення, принаймні, у Великій Британії, де він коштує від £83 655 / €96 890.