Популярний хетчбек Citroen C4 знімають з виробництва

Новий Citroen C4 Cactus, який було презентовано публіці на минулому тижні, стане єдиним представником С-сегменту в модельному ряду компанії Сітроен. Про це заявила глава компанії Лінда Джексон.

На презентації Citroen C4 Cactus було оголошено, що хетчбек минулого покоління С4 просто знімається з виробництва, без заміни, в найближчі місяці. Нагадаємо, що раніше в С-сегменті у Citroen було дві моделі – C4 та C4 Cactus. Окрім того, з позначкою С4 також вирускаються мінівени С4 Picasso та Grand Picasso. На деяких ринках (в Китаї та Росії) також існує седан С4.

Citroen C4 Cactus з оригінальною зовнішністю та «винятковим» комфортом завдяки інноваційній підвісці та матеріалу сидінь тепер є прямим конкурентом Volkswagen Golf, Ford Focus, Peugeot 308, Kia cee`d, Hyundai i30 та Opel Astra.

Начальник відділу маркетингу концерну PSA Peugeot Citroen Ксавьє Пежо заявив, що компанія перестане виробляти C4 «найближчим часом», додавши: «Нинішній C4 на ринку вже майже сім років, тому ви розумієте, що ми повинні були прийняти рішення, і C4 Cactus займе лідерську позицію». Таким чином, хетчтбек перестане випускатись, ймовірно, одразу ж після того, як C4 Cactus почне з’являтись в європейських автосалонах на початку наступного року.