Позашляховик Land Rover Defender

Defender був безкомпромісним позашляховим автомобілем, який випускався протягом трьох десятиліть. Однак Land Rover вирішила відмовитися від моделі, оскільки вона більше не відповідала останнім стандартам безпеки.
Тепер, схоже, автовиробник збирається випустити наступника для одного зі своїх найвідоміших позашляховиків, коли-небудь створених компанією. Очікується, що вони випустять його в 2019 році.

Зараз існує досить багато чуток про новий автомобіль. По-перше, схоже, що він не буде мати такий же позашляховий кузов, як його попередник. Замість цього в новій версії автомобіля буде використовуватися алюмінієва структура, яка забезпечить кращу жорсткість при крученні, а також зробить машину значно легше.
Незважаючи на те, що новий Defender більш ніж імовірно буде використовувати платформу unibody, це не означає, що автомобіль не зможе впоратися з сильним бездоріжжям. Насправді це буде один з найбільш прохідних і розкішних позашляховиків. Він отримає кращі шини, оригінальну повнопривідну систему і, можливо, більш високий дорожній просвіт.

Габаритні розміри майбутнього автомобіля досі невідомі. Але, схоже, що новий Defender буде мати колісну базу довжиною до 254 див. Це дозволити автомобілю тривалий час їхати по бездоріжжю, зберігаючи при цьому великий внутрішній простір. Можлива також і більш довга конфігурація.

Однією з найбільших проблем старої моделі був її не дуже вражаючий інтер’єр. Враховуючи ціну майбутньої версії, можна з упевненістю припустити, що цього не станеться. Ми можемо очікувати преміальні матеріали, дійсно розкішну кабіну і не менше 5 посадочних місць в більш короткої версії.
Більш довга версія автомобіля може бути розрахована на 8 місць, щоб краще конкурувати зі своїми основними суперниками. Деякі експерти припускають, що Land Rover Defender 2019 року може бути натхненний моделлю Velar. Якщо це так, то ми можемо очікувати досить багато сенсорних елементів керування, які насправді не є ідеальним рішенням для позашляхової машини.

Базова версія майбутнього автомобіля може отримати той же 30-літровий турбований мотор V6 що і інші сучасні продукти бренду. Його потужність становить від 340 до 380 кінських сил і до 450 Нм крутного моменту. Такий двигун зможе забезпечити достатню потужність, щоб проїхати де завгодно.
Цілком ймовірно поява більш потужного 5.0-літрового мотора V8 з турбонаддувом потужністю від 500 кінських сил і 680 Нм крутного моменту, що дозволить автомобілю конкурувати з Mercedes AMG G-Class. Можливо виробник запропонує 3.0-літровий дизель V6 з турбонаддувом потужністю 250 кінських сил і 600 Нм крутного моменту.

Всі силові агрегати будуть працювати з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Швидше за все новинка буде мати електронний перемикач управління, який дасть можливість водієві вибирати найкращі налаштування «на льоту».
Очікується, що новий Land Rover Defender буде показаний в кінці 2018 року. Виробнича модель повинна потрапити в автосалони в 2019 році або на початку 2020 року. Схоже, що нова модель буде коштувати близько 100000 доларів, що дозволить автомобілю прямо конкурувати з G-класом. Для цього Land Rover повинен запропонувати значно більше розкішний інтер’єр.