Volkswagen Golf Mk8: шпигунські знімки, подробиці, вихід на ринок

Volkswagen Golf нового покоління знову був помічений фотошпигунами, причому майже без маскування. Він вийде на ринок в 2020 році після офіційної прем’єри в вересні 2019-го на автошоу у Франкфурті.

Багаторічний бестселер бренду як і раніше залишається основним продуктом Volkswagen в своїй наступній ітерації. Він побудований на поліпшеній версії MQB платформи і важить на 70 кг менше попередника, завдяки раціональному використанню більш легких матеріалів.

Volkswagen Gold 8-го покоління недавно знову потрапив до камер папараці. Тестовий автомобіль здається довшим, а колеса – меншими. Передня і задня частини зазнали змін, включаючи перероблені фари і нові бампери, а також оновлений капот з хромованою обробкою навколо бампера.

Автомобіль всередині на останніх фотографіях виглядає схожим на поточний Golf, за винятком нового селектора передач. Однак відомо, що Volkswagen повністю перегляне дизайн інтер’єру.

Модель стане повністю цифровою (за винятком, хіба що, керма). Це означає більше програмного забезпечення, ніж раніше, наявність сучасних мультимедіа, навігації, систем допомоги водієві, засобів зв’язку. У компанії обіцяють зробити автомобіль “еталоном безпеки”.

В інтернет потрапили чудові шпигунські знімки нового «Гелендвагена»
Ми очікуємо, що, принаймні, радарний круїз-контроль і функція виявлення пішоходів будуть доступні в стандарті. Однією з найзначніших новацій стане м’яко-гібридна 48-вольта система – аналогічна тій, що встановлена на останній Audi A8.

Виробник, мабуть, спростить моторний ряд для наступного Golf. Версії GTI і R стануть на 20 та 40,5 к.с. потужнішими. VW може також запропонувати для Mk8 новий 1,5-літровий дизельний двигун замість поточного об’ємом 1,6 літра.

Також очікуємо появу нової плагін-гібридної модифікації GTE, але версії e-Golf не буде через запуск електромобіля I.D. Neo.