Автолюбителька врізалася в іншу машину, проте отримала популярність в Мережі

Дівчина з США стала героєм Мережі попри те, що влаштувала ДТП на жвавій дорозі. Причиною стало те, що інший водій вирішив знехтувати ПДР і проїхав на заборонений сигнал світлофора.

Він також їхав на величезній швидкості, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Він представляв небезпеку для інших учасників дорожнього руху, в тому числі пішоходів.

З-за протизаконних дій чоловіка мало не загинули люди, які переходили дорогу. Його автомобіль також міг врізатися в десятки інших машин.

Однак його “зупинила” дівчина, яка перебувала за кермом іншого автомобіля. Пішоходи тепер повинні дякувати незнайомці, адже завдяки їй з ними нічого не сталося.

Автоледі виїхала на перехрестя і продовжила рух до місця призначення. Через мить вона врізалася в бік іншої машини.

Безумовно, вона могла уникнути зіткнення. Однак воно сталося. Ймовірно, це сталося від переляку чи від того, що вона не встигла вчасно зреагувати на автомобіль із п’яним водієм.

У результаті зіткнення порушник змінив траєкторію і зупинився, що врятувало інших людей.

Варто зазначити, що для пішоходів, які злякалися, дана ситуація теж стала уроком. Не потрібно переходити дорогу в недозволеному для цього місці.

Відеоролик з дорожньо-транспортною пригодою був опублікований співробітниками місцевої поліції в соціальній мережі Facebook.

Користувачі одразу поспішили дати коментарі.

“Вау! Це безумовно був ангел”, — написав один з користувачів.

За словами співробітників поліції, дівчина, яка перебувала за кермом, отримала безліч серйозних травм, проте вони не загрожують її життю. На даний момент вона перебуває в медичному закладі. За її здоров’ям і станом спостерігають лікарі.

Що стосується чоловіка, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, то його заарештували. Більш того, в його автомобілі знайшли вогнепальну зброю.