Цікавий лайфхак проти водіїв порушників, або ось як виховують тих, хто зрізає дорогу

Здається, що місцевих жителів ситуація неймовірно тішить і вони з посмішкою знімають на камеру одного порушника за іншим. Адже попри габарити каменю і дюжину аварій, водії, які бажають скоротити маршрут, все одно з’являються і з’являються. На їх честь у Фейсбуці була створена група, куди регулярно потрапляють свіжі кадри з валуном.

Досі залишається загадкою, чому багато водіїв не бачать величезний камінь. Вони давно звикли зрізати шлях по клумбі. Однак тепер кожен порушник витрачається не тільки на виклик евакуатора та ремонт авто, але і виявляється серед «зірок», фото яких публікують в Мережі для загального огляду.

По суті проблема, яка не давала місцевим жителям спокою багато років, відразу перетворилася на перевагу. Нічим не примітний на вид кругляк тепер є місцем для селфі гостей міста.

«Раніше водії постійно заїжджали на бордюр і проколювали собі покришки, — згадують городяни. — Але що саме неприємне, вони накочували колію, вириваючи траву, і коли йшов дощ, в цьому місці утворювалася величезна брудна калюжа».

Багато припускають, що з високих позашляховиків недбайливі водії просто не помічають каменя і в підсумку застряють на ньому. «Але це їх не вибачає, — вважає місцева мешканка Берта, — потрібно бути уважніше, коли ти за кермом!». Залишається лише сподіватися, що один раз наступивши на такі ось «граблі», кожен окремо взятий водій надалі буде уважніше.