Volkswagen розповів про м’яко-гібридну систему для Golf Mk8

Volkswagen Golf восьмого покоління, який надійде у продаж в 2020 році, отримає 48-вольтову м’яко-гібридну систему. Автовиробник повідомив про неї деякі подробиці.

VW оголосив, що наступний Golf отримає м’яко-гібридну систему. Це буде перший випадок застосування 48-вольтової технології в моделі.

В принципі, про роботу м’яких гібридних установок написано багато, а на новому Golf ця технологія буде працювати так само, як і на інших автівках. У ній використовується генератор з ремінним приводом.

Система економить близько однієї десятої галона бензину на кожні 62 миль (100 км) пробігу. Це, начебто незначні цифри, але якщо їх скласти за певний період експлуатації, то вийде цілком реальний результат підвищення паливної ефективності.

Тим часом, 48-вольта система забезпечує кілька інших переваг. Вона може підвищити крутний момент, і коли водій знімає ногу з акселератора, автомобіль продовжує рухатися або «плисти», не споживаючи більше палива.

Volkswagen також пообіцяв, що система “стоп-старт” завдяки швидкому відгуку електричної архітектури на 48 вольт і пускачу з ремінним приводом працює більш чітко та швидко.