2020 Mazda2 отримала м’яко-гібридну технологію

Найменша модель бренду після рестайлінгу стала більш економічною завдяки застосуванню м’яко-гібридної системи. Зовнішня стилістика 2020 Mazda2 приведена до дизайну останніх моделей компанії.

Mazda електрифікує свій модельний ряд не на словах, а цілком реально, як і було заплановано. Лише нещодавно автовиробник повідомив про офіційну прем’єру першого електрокара марки. Однак сьогодні ми вже знаємо, що й оновлена Mazda2 отримала м’яко-гібридну трансмісію.

Новітня технологія втілена на всіх версіях з механікою
Відтепер обидва 1,5-літрових бензинових двигуна Skyactiv-G, що входять до силової лінійки міського хетчбека, підтримує стартер-генератор з інтегрованим ременем. Він додає динаміки при прискоренні та зменшує витрату пального.

На базовій версії 2020 Mazda2 встановлений мотор потужністю 75 к.с. Для решти запропонований більш потужний агрегат у 90 к.с. Повідомляється, що емісія вуглекислого газу автівок з механічною коробкою передач становить біля 94 г/км, витрата пального – 5,3 літра на 100 кілометрів (53,4 mpg) за нормами WLTP.

Дизайн наблизили до сучасної стилістики Mazda
Зміни у зовнішності містять доопрацьовану решітку радіатора з новим дизайном, ближчим до останньої Mazda3, більш широкі крили, нові бампери та оновлені світлодіодні фари.

Всередині змінена обшивка панелі приладів. Дещо змінені вентиляційні отвори та встановлені нові більш комфортні сидіння. Mazda також використала нові демпфіруючі матеріали та зменшила зазор навколо середньої стійки. Це зменшує шум та додає хетчу певної вишуканості.

Покращена керованість
Інженери Mazda зробили чимало зусиль для покращення керованості суперміні. Зокрема, модифікований гідропідсилювач керма та застосована система G-Vectoring Control Plus. Остання використовує гальма для допомоги у поворотах.

Крім того, нагадаємо, що м’яко-гібридна технологія допомагає при різких навантаженнях двигуна. У мотора Skyactiv-G відсутній туронаддув, проте додатковий момент, який миттєво забезпечує потужний стартер-генератор, зайвим не буде.

Скільки коштує оновлена Mazda2?
У Великій Британії новинка обійдеться майже у 16 тисяч фунтів стерлінгів за базову версію. Це приблизно 470 тисяч гривень. Топова Mazda2 з автоматичною коробкою передач оцінена у 19 370 фунтів (біля 576 тисяч гривень).