Абсолютно нову Skoda Octavia офіційно представлять 11 листопада

Шанувальники Skoda Octavia можуть побачити улюблену модель у її новій ітерації 11 листопада 2019 року. В цей день у Празі відбудеться офіційний дебют четвертої генерації бестселера чеської марки.

Skoda оприлюднила два нових дизайнерських скетча Octavia наступного покоління. Новинку офіційно представлять у Празі 11 листопада 2019 року.

Судячі з останніх ескізів, дизайн нової Октавії став більш емоційним. Проте, модель залишається впізнаваною, поєднуючі компактні розміри з просторим інтер’єром.

На ескізі ми бачимо купеподібну лінію даху. Передня частина – практично цілком нова. Великі колеса додають зовнішньому вигляду автомобіля потужності.

2020 Skoda Octavia – дизайнерський скетч
Технічна інформація, за великим рахунком, наразі відсутня. Можна зробити припущення, що нова Octavia матиме версії з м’яко-гібридною установкою і, можливо, з плагін-гібридною, як у оновленої Skoda Superb.

Octavia – бестселер марки. На сьогоднішній день продано понад 6,5 мільйонів автомобілів.

Наступний Peugeot 208 отримає абсолютно нову платформу
Продажі Skoda Octavia нового покоління розпочнуться на початку наступного року. У 2020 році лінійку моделі доповнять позашляхова скаутська версія та спортивна модифікація RS.

Додамо, що за підсумками продажів за три квартали поточного року компанія Skoda поставила покупцям 913 700 автівок. 268 900 з них – це представники сімейства Octavia. Далі йдуть Fabia, Kodiaq, Karoq, Rapid, Superb, Kamiq, Citigo та Scala.