Mercedes-Benz інтригує позашляховиком Maybach

За два дні до прем’єри Mercedes-Maybach GLS виробник публікує затемнений знімок носової частини позашляховика. Від звичайного GLS розкішна версія буде відрізнятися радіаторної гратами з вертикальними ламелями, оригінальним переднім бампером з мелкоячеистой сріблястою структурою і виступає трипроменевою зіркою на капоті.

По єдиному офіційному зображенню можна зробити інших висновків, проте в об’єктив фотошпигунів позашляховий Mercedes-Maybach вже попадався, і загальна концепція моделі не є секретом.

На відміну від люкс-версії седана S-Class, який виділяється подовженою колісною базою, кузов Mercedes-Maybach GLS такий же, як у стандартних модифікацій. Ймовірно, ідентифікувати Maybach зовні можна буде тільки по іншому оформлення бамперів, зміни вихлопної системи і оригінальним колісним дискам.

Очікується, що люкс-версію GLS випустять з перекомпонувати салоном в чотиримісному виконанні. Вседорожник оснастять мультиконтурні кріслами другого ряду з вентиляцією і масажем, спеціальними оздоблювальними матеріалами, додаткової шумоізоляцією, семидюймовими планшетами для пасажирів і чотиризонний клімат-контролем. Крім того, інтер’єр прикрасять фірмовим декором з символікою Maybach.

Про гамі силових агрегатів ультра-розкішного GLS нічого не відомо. Поки найпотужніший «П’ятсот вісімдесятий» GLS комплектується помірно-гібридною силовою установкою з чотирилітровим 490-сильною (крутний момент 699 Нм) «бітурбовосьмёркой» в основі. Для «Майбаха» були зареєстровані індекси 600 і 680, так що під капотом топового GLS може з’явитися двенадцатицилиндровий двигун.

Публічна прем’єра Mercedes-Maybach GLS відбудеться на автосалоні в Гуанчжоу 21 листопада. Збирати розкішний позашляховик будуть на заводі Daimler в США: вже оголошено, що модель стане найдорожчим масовим автомобілем, що випускається в Північній Америці.