Новий Hyundai i10: три головні козирі

Приємно здивував список систем активної безпеки.
Компанія Hyundai офіційно представила наступне покоління міського хетчбека i10 незадовго до міжнародного автосалону у Франкфурті. Саме там, починаючи з 12 вересня, новинку демонструватимуть широкому загалу.

Крім того, в комплект входить детектор втоми водія, попередження про обмеження швидкості, підтримка утримання смуги руху, підтримка дальнього світла. Остання автоматично вмикається на ближнє світло і навпаки.

Другим козирем є восьмидюймовий сенсорний екран для інформаційно-розважальної системи. Існує підтримка підключення Apple CarPlay і Android Auto. Крім того, передбачена бездротова зарядка і відмінний додаток для смартфона, який дозволяє водієві отримувати віддалений доступ до деяких функцій автомобіля, таких як налаштування клімат-контролю.

Три козирі нової Ford Puma: чи вийде гра?
Три головні родзинки нової Ford Kuga
2020 Hyundai i10 photo
Новий Hyundai i10 отримав 8-дюймовий сенсорний монітор
І, нарешті, простір салону. І у попередника він був кращим у класі. Новий Hyundai i10, хоч і нижчий, на 20 міліметрів ще ширший. Тому місця для водія і пасажирів буде більше.

Залишилося додати декілька слів про двигуни. Базовим є трициліндровий 1,0-літровий бензиновий агрегат потужністю 67 к.с. і обертовим моментом 96 Нм. В моторі немає турбокомпресора. Пропонується також трохи більш потужний 1,2-літровий агрегат у 83 к.с. і 118 Нм.

Обидва в стандартній комплектації підключені до п’ятиступінчастої механічної коробки передач. 5-діапазонна коробка-автомат доступна як опція. Надалі буде запущений сумісний з LPG трициліндровий агрегат.