Новий Nissan Juke отримав потужний 3-циліндровий двигун

Базовий силовий агрегат 2020 Nissan Juke розвиває майже 120 л.с.
Абсолютно новий Nissan Juke днями офіційно представили в Європі. Колись дуже популярний кросовер нарешті змінив покоління, отримавши при цьому не тільки новий дизайн і сучасні технології, але й ефективний 3-циліндровий двигун з турбонаддувом.

Мотор DIG-T на даний момент є єдиним в лінійці Juke другої генерації. 1,0-літровий силовий агрегат розвиває до 117 к.с.

Це, звичайно, не 200 к.с., які знімають з 3 циліндрів двигуна EcoBoost такого ж обсягу, встановленого на гарячій Ford Fiesta ST. Проте, потужність для невеликого двигуна і невеликого кросовера вражає. Повторимося, цей 117-сильний двигун називають базовим.

Силовий агрегат може поєднуватися з механічною трансмісією або з дводисковим роботом DCT. Останній може працювати в одному з трьох режимів: економічному, стандартному або спортивному.

Про конкретні цифри паливної ефективності кросовера з двигуном DIG-T поки не йдеться, але Nissan обіцяє «економічність і витонченість», та й, загалом, «максимальну радість на дорозі».

Найменший кросовер Volvo отримає потужний 3-циліндровий двигун
Nissan Juke другого покоління отримає нову платформу та 3-циліндровий мотор
Об’єктивно кажучи, новий Nissan Juke змусив себе чекати. Модель першого покоління провела на ринку майже десятиліття і, при всій своїй імпозантності, в останні роки явно втрачала прихильників.

Попередній Juke вже не витримував конкуренції в швидко зростаючому сегменті малих SUV. Renault Cuptur, Peugeot 2008, Seat Arona та інші нові гравці в сегменті тіснили японський кросовер.

Проте 2020 Nissan Juke має всі шанси відновити status quo. Недарма, компанія провела презентацію новинки відразу в п’яти європейських містах – Парижі, Лондоні, Барселоні, Мілані та Кельні.