SEAT почав тестувати «гарячий» Cupra Leon нового покоління

За два роки на ринок надійде хот-хетч Cupra Leon нового покоління. Інженери SEAT розпочали тестування на дорогах загального користування досерійних прототипів.

Справжньою родзинкою майбутнього Cupra Leon стане гібридна силова установка потужністю 245 к.с. У автовиробника обіцяють розгін до сотні за 6 секунд на фоні екологічності. Тобто викиди двоокису вуглецю становитиме біля 50 г/км.

Останній чинник дозволяє отримати відчутну економію на податках. Враховуючі той факт, що й поточний SEAT Leon Cupra вважають сімейним «зарядженим» хетчбеком за його практичність, неважко спрогнозувати, що автівка наступної генерації також зацікавить цю категорію споживачів. Тут ще й можливість заощадити на пальному та податках.

Варто додати, що мова йде про плагін-гібридну установку. Тобто хот-хетч можна заряджати від зовнішньої електромережі, а запас автономності на одній електричній тязі становить 50 кілометрів.

До слова, SEAT готує до виробництва не тільки «гарячий» хетчбек, а й більш практичний спорт-універсал Cupra Leon ST.

Спорт-універсал SEAT Leon Cupra ST змагався з упряжкою хаскі
“Гарячий” седан BMW M5 нового покоління представлять 21 серпня
Як і нинішня модель, Cupra Leon буде доступний лише з семишвидкісною автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням.

Cupra Leon ST Estate photo
Тестовий прототип спорт-універсала Cupra Leon ST
Нагадаємо, що компанія SEAT нещодавно відокремила бренд Cupra, під яким виробляються та продаються високопродуктивні моделі. Раніше Cupra була лише префіксом до назви звичайних моделей.