Водій використовував простий лайфхак, та швидко вибрався з пробки, чим вразив людей своєю геніальністю

Жителі мегаполісів напряму знають, що таке автомобільні пробки і як багато часу в них можна провести. Містом з надзвичайно перевантаженими дорогами вважається американський Лос-Анджелес, але один з місцевих водіїв знайшов простий і геніальний спосіб вибратися з затору разом з машиною і не запізнитися по своїх справах.

Відео з демонстрацією незвичайного лайфхака поділилася користувачка твіттера Еллісон Клемес. Саме на ній кмітливий американець випробував свій трюк. На кадрах представлена звичайна для Лос-Анджелеса сцена: дорога, переповнена автомобілями і водіями, кожен з яких намагається як можна швидше проїхати по маршруту.

Однак раптом з вікна машини, що стоїть перед автомобілем Еллісон, висунулася рука з невеликою табличкою і написом на ній. Короткий текст свідчив: «будь Ласка, пропустіть мене».

«Боже мій! Боже мій! Братик, це так розумно. Мені подобається», — сказала дівчина за кадром.

Схоже, невідомому водієві вдалося вразити сестру по нещастю. Поле здивованих вигуків Еллісон не рушила з місця, погодившись пропустити чоловіка. За це вона отримала подяку, повідомлення про яку отримала за допомогою другої таблички.

Захват Еллісон зрозуміють навіть ті, хто не має власного автомобіля. Водії Лос-Анджелеса — справжні акули доріг, а тому дивно, що спосіб спрацював.