Haval F7 2019

Збоку позашляховик виділяється приливами в районі колісних арок, злітає вгору підвіконної лінією з гострою законцовкой і великими колесами (диски доступні діаметром на 17 або 19 «).

Корми нової моделі Хава F7 2019 року звертає на себе увагу спойлером над кришкою багажника, фальш патрубками випускної системи в бампері і розтягнутими ліхтарями з хромованою перемичкою.
В салоні «сімки» встановлено традиційний щиток приладів з круглими блюдцями тахометра і спідометра, а також кольоровим екраном між ними, а на розгорнутій до водія центральної консолі розмістився 9,0-дюймовий дисплей мультимедійного комплексу, управляти функціоналом якого можна як з тачпада, так і за допомогою системи голосових команд.
Мультируль кросовера має приплющений в нижній частині обід, торпедо по краях обрамляють поручні, а дефлектори системи вентиляції виконані асиметричними. Для обробки інтер’єру нового Хава Ф7 використовуються непогані матеріали, а концепт купеобразного HB-03 привертає погляд яскравими квітами і різними фактурами.