Новий спорткар Mazda3 TCR – те, чого фанати давно чекають від Mazdaspeed

Та бавитись з новою іграшкою “Мазда” буде сама.

Шкода, та це не новий хот-хетч Mazdaspeed3, а трековий спорткар, підготований заводським спортивним підрозділом до участі у кільцевих перегонах за стандартом серії TCR.

Тим не менш, його поява може означати, що пізніше Mazda Motorsport все ж випустить і цивільний спорткар на основі хетчбека Mazda3.

Бойовий болід мало що залишив від стандартного хетчбека Mazda3 – автомобіль має ширший кузов та обвіс з пласкими сплітерами на бамперах, 18-дюймові колеса та гігантський спойлер. Вихлопну трубу вивели в центр заднього бампера. Підвіска – на амортизаторах Bilstein або опційних Öhlins.

Стандартний чотирициліндровий турбомотор прокачали до потужності у 350 к.с. і 490 Нм крутного моменту, максимальна позначка на тахометрі – 7000 обертів в хвилину. У парі з цим мотором працює шестиступінчата секвентальная коробка передач. Максимальна швидкість становить 241 км/год.

Показати болід в дії Mazda планує під час чотиригодинних перегонів на витривалість Endurance Challenge у рамках гонки Rolex 24 у Дайтоні 26 січня.