Представлений концептуальний варіант нової Chevrolet Niva 2

Chevrolet Niva 2 — друге покоління компактного позашляховика Шевроле Нива, концептуальну версію якого представили на Московському автосалоні 2014 в кінці серпня.

Спочатку в розвитку проекту активну участь концерн General Motors, який інвестував в будівництво заводу в особливій економічній зоні «Тольятті», де вже в 2016 році планувалося почати випуск Chevrolet Niva II в новому кузові. На жаль, в кінці 2014-го в Росії почалася економічна криза, а в березні 2015-го в GM оголосили про реструктуризацію своєї діяльності в нашій країні, відмовившись від подальших вкладень в будівництво підприємства, а сам проект позашляховика Шеви Нива 2 виявився заморожений на невизначений термін . Каталог Chevrolet В результаті АвтоВАЗ вирішив займатися доведенням автомобіля до конвеєра самостійно, хоча для цього потрібне залучення кредитних коштів у розмірі близько 12 млрд рублів, які в нинішній ситуації отримати вкрай непросто.
І, зрозуміло, про запуск позашляховика в серію в 2016 році вже не йдеться — в кращому випадку Chevrolet Niva 2 побачить світ лише в 2018 р Що стосується концепту, то нова Шевроле Нива 2019 отримала абсолютно інший дизайн екстер’єру і повністю переоформлений інтер’єр. При цьому габаритні розміри автомобіля сильно не змінилися, хоча і підросли. Довжина виросла на 260 мм, колісна база додала 150 міліметрів, а ось приріст висоти не уточнюється. Серійний варіант Шеви Ниви 2 в новому кузові обіцяють зробити максимально схожим на прототип. Яндекс.Директ Як уберегти будівлю від блискавки? forend.ru Seo просування сайтів contecst.com.ua Автомобіль зберіг орні задні двері із закріпленою на ній запаскою і кирпатий підвіконну лінію. В цілому, вигляд Шевроле Нива 2018 у новому кузові став агресивнішим, з використанням гострих граней, що підкреслює зберігся позашляховий потенціал. Концептуальний варіант хизується наявністю позашляхового оснащення, таким як шноркель, багажник на даху з «люстрою» противотуманок, захистом двигуна і переднього моста, а також 16-дюймовими колесами з «зубастими» шинами BF Goodrich Mud-Terrain T / A розмірністю 235/70.
Chevrolet Niva 2 Спочатку для Chevrolet Niva (2018-2019) відрядили 1,8-літровий бензиновий мотор PSA EC8 потужністю 135 к.с. (170 Нм), який з березня 2013 року встановлюється на деякі моделі автомобілів Peugeot і Citroen. У підсумку пізніше цей движок визнали занадто дорогим, а на заміну розглядається вазовский шестнадцатиклапанник 21176 аналогічного обсягу, але з віддачею лише в 122 к.с. Розмов про розширення лінійки силових агрегатів, в тому числі і за рахунок включення в неї дизеля (конструкція позашляховика розрахована під нього з самого початку) тепер вже не йде. Також автомобіль обзавівся модернізованим шасі (але від підвіски McPherson на серійній машині вирішено відмовитися) і новою коробкою передач, включаючи раздатку з електромеханічним перемиканням.
А в перспективі Chevrolet Niva II збиралися оснастити автоматичною трансмісією, плюс не виключено була поява передньопривідною модифікації, хоча остаточне рішення з даного питання так і не прийняли. У базове оснащення нової Шевроле Ниви 2018 повинні увійти фронтальні подушки безпеки і ABS, а вартість автомобіля, як очікується, збільшиться приблизно на 10-15 відсотків. Нагадаємо, що вилка цін на нинішню Chevy Niva становить від 593 000 до 738 500 рублів. При цьому позашляховик оснащується безальтернативним 80-сильним мотором об’ємом 1,7 л і п’ятиступінчастою механічною коробкою.