Дві сім’ї врятувалися від падаючого дерева завдяки автоматичним гальмам Tesla

За кермом одного з авто знаходився фінансовий консультант Лоуренс Сандерсон, який подорожував зі своєю сім’єю під час відпустки. Разом з Лоуренсом їхала його дружина Анна, 12-річний син Макс, 9-річна Ізабелла і молодший син — 3-річний Рекс. Коли сім’я проїжджала через Дорсет, величезний 400-річний дуб раптово впав на капот їх автомобіля. Сімейна поїздка могла виявитися фатальною, якби не гальма Tesla: вони спрацювали автоматично, запобігши тим самим падіння дерева на дах автомобіля.

«Моя дружина отримала незначні забої, але в іншому ми абсолютно не постраждали. Це диво», — розповідає Лоуренс. «Ми їхали по А31, і я побачив, як миттєво впало дерево. Машина увімкнула гальма і стовбур приземлився на капот. Буквально секунда — і нас розплющило б як тост. Воно було величезне — найбільш велике дерево, яке я коли-небудь бачив».

Ще одними учасниками події опинилася сім’я з 4-х людей, яка, за дивним збігом обставин, також їхала на автомобілі Tesla. Гальма їх автомобіля спрацювали вчасно. Після аварії постраждалих прихистила пара, яка живе неподалік, а Гері — власник землі, на якій росло дерево, позичив Лоуренсу свій автомобіль.

Два автомобілі отримали значні ушкодження і були списані як непридатні до експлуатації. Магістраль А31 була заблокована в обидві сторони в результаті падіння дерева. Невдовзі на місце інциденту прибула поліція, пожежно-рятувальна служба, а також служба швидкої допомоги.

За словами Лоуренса, він дуже вдячний Ілону Макску, завдяки якому дві сім’ї залишилися живими та неушкодженими.