Електромобіль Mercedes-Benz EQC перетворився на поліцейський автомобіль

Компанія Mercedes-Benz продемонструвала 15 переобладнаних автомобілів для поліції на профільній конференції у Франкфурті-на-Майні.

Електромобіль Mercedes-Benz EQC вперше приміряв поліцейську «форму». Виробник поки не розкриває, в якому місті електрокар буде нести службу, але в реальній експлуатації сумніватися не доводиться. Наприклад, дрібносерійним воднево-електричним гібридом GLC F-Cell вже користується правоохоронні органи в Гамбурзі.

Поки основну частину експозиції складають середньорозмірні дизельні Sprinter Vito і з різними додатковими компонентами: серед виставлених є і мінівени з символікою поліції з відповідними спецсигналами, і фургони зі спецобладнанням, призначені для кримінальних підрозділів.

Популярність комерційних моделей обумовлена варіативністю колісної бази, висоти даху і типу приводу. Для дорожньої поліції найбільш екологічно дружнім і функціональним вважається дизельний E-Class версії E 300 de Estate з заряджаємою гібридною силовою установкою.

По той бік океану електромобілі також поступово надходять на службу в правоохоронні органи: Model 3 з’явилася в поліцейському департаменті в штаті Індіана, а в Лос-Анджелесі у поліцейських з’явилися BMW i3 і Tesla Model S.