Коли краще чистити автомобільний кондиціонер

Щоб кондиціонер не став джерелом дискомфорту, його потрібно регулярно чистити.

Але як і всі кондиціонери їх також треба чистити. І найкраще це робити восени або взимку.

Досвідчені водії знають, що в теплу погоду, особливо на початку літа, утворюються великі черги на СТО з охочих почистити кондиціонер у своєму автомобілі. Ця послуга дуже популярна влітку. В результаті автомобілістам доводиться досить довго чекати.

Якщо ви не хочете витрачати свій дорогоцінний час, то краще почистити кондиціонер не влітку, а, наприклад, восени, взимку або ранньою весною. В цьому випадку вам не потрібно буде чекати. Зазвичай водії восени-взимку не чистять кондиціонер. Цим варто скористатися.

Крім того, в осінньо-зимовий сезон профілактична чистка кондиціонера може обійтися вам помітно дешевше, ніж, наприклад, влітку. Багато СТО в холодну пору року знижують вартість чищення кондиціонерів, бо у них мало клієнтів, яким це потрібно. Отже, можна добре зекономити.

Існує і третя причина, чому потрібно чистити автомобільний кондиціонер в осінньо-зимовий сезон. Річ у тому, що за літо в ньому накопичується багато пилу і бактерій. Випарник кондиціонера стає сприятливим середовищем для розмноження мікробів, що призводить до неприємного запаху в салоні.

Профілактичну чистку автомобільного кондиціонера потрібно починати з заміни повітряного фільтра. Там накопичується майже все, що проходить по повітряних каналах. Після цього чистять повітроводи та випарник.