Maybach вступив до клубу сувів з новим GLS

Mercedes демонструє Maybach GLS 600 4Matic на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Паралельно святовий дебют відбувається у Гуанчжоу в Китаї. З цією моделлю бренд Mercedes-Maybach приєднався до ультра-розкішного сегмента спортивних утилітарних автомобілів (сувів/SUV), в якому інші лакшері бренди, такі як Bentley, Lamborghini, Ferrari, Aston Martin, Rolls-Royce, вже мають своїх представників.

Mercedes-Maybach GLS 600 4Matic поєднує кузов та технічні властивості GLS з розкішшю седана вищого класу. Ціна будуть оголошена пізніше. Модель надійде у продаж в другій половині наступного року.

Що робить автомобіль ексклюзивним?

Maybach GLS 600 4Matic  доступний у 5-ти або 4-місцевому виконанні з індивідуальними задніми сидіннями. Всередені використовуються матеріали найвищого ґатунку, зокрема ексклюзивна натуральна шкіра в Maybach стилі.

На даху вмонтоване навколишнє освітлення. Всередині є дерев’яна полиця, що відокремлює пасажирський простір від вантажного відділення.

Сидіння з підвищеною посадкою мають функції регулювання, обігріву, вентиляції та масажу. Завдяки жалюзі з електронним керуванням на задніх вікнах пасажири можуть самі вибирати ступінь  огляду.

Підвіска AirMatic допомагає впоратися з дорожніми нерівностями. Вперше застосована спеціальна програма приводу Maybach для забезпечення виключного комфорту.

Все в моделі зроблено для зручності. Наприклад, пасажири можуть легко дістатись своїх місць та вийти з автівки: коли двері відкриваються, транспортний засіб трохи опускається, а підсвічена алюмінієва підніжка з’являється тихо та швидко з відповідної стороні автомобіля.

Інші ексклюзивні функції Maybach включають радіаторну решітку з вертикальними жалюзі, стоячу зірку Mercedes-Benz на капоті, проектовані логотипи, хромовані елементи оздоблення, емблеми, написи, 22- або 23-дюймові багатоспицеві легкосплавні колісні диски, вісім комбінацій кольорів на вибір.

Силова установка

Maybach GLS має ексклюзивний 4,0-літровий 8-циліндровий бітурбо двигун, що розвиває 550 к.с. і 729 Нм обертового  моменту. Він поєднується з 48-вольтовою системою EQ Boost, що додає ще 21 к.с. Авто прискорюється з 0 до 100 км за  5 секунд та досягає максимальної швидкості 209 км/год. Це непогано для такого великого і важкого транспортного засобу.

Що ще?

Maybach GLS 600 комплектується відомою інформаційно-розважальною системою MBUX, а також висококласною системою 3D Surround Sound Burmester.

Задні пасажири можуть скористатися особливими кліматичною та розважальною системами з двома11,6-дюймовими сенсорними екранами, 7-дюймовим планшетом MBUX та бездротовими навушниками.