Найспортивніша версія Porsche Macan виходить на ринок

Porsche запускає спортивну версію Macan під абревіатурою GTS (“Gran Turismo Sport”). ЇЇ вже можна замовляти у Німеччині, де новинка коштує від 77 880 євро з ПДВ.

Модель має видатну динаміку, виразний дизайн з чорними акцентами, 20-дюймові колеса в стилі RS Spyder (“павук”), спортивне кермо та сидіння, високоякісні матеріали оздоблення інтер’єру (такі як Алькантара), покращене обладнання та шасі, яке знижене на 15 мм та орієнтоване на продуктивність.

На Porsche Macan GTS встановлений 2,9-літровий 6-циліндровий двигун потужністю 380 к.с. (280 кВт), що на 20 к.с. (15 кВт) більше, ніж раніше. Макс. крутний момент – 520 Нм (плюс 20 Нм), доступний вже при 1750-5000 об/хв.

Агрегат працює в поєднанні з трансмісією PDK, яку Porsche заново адаптував для спорт-версії.

Прискорення автомобіля від 0 до 100 км/год потребує 4,7 секунди за допомогою додаткового пакету Sport Chrono. Це на 0,3 секунди швидше, ніж у попередника. Модель розвиває максимальну швидкість 261 км/год.

Виробник налаштував PASM (активну систему керування підвіскою) спеціально для Macan GTS. Автомобіль оснащений адаптивною підвіскою як опцією, а також спортивною вихлопною системою та гальмами.

Найспортивніша модифікація Macan споживає 9,6 л/100 км згідно оновленому тесту NEDC.