Результати дослідження показали, що жінки частіше зляться під час водіння авто, ніж чоловіки

Корейська марка навіть наводить точні цифри: жінки за кермом в середньому на 12% зліші за чоловіків. Водії жіночої статі частіше сигналять і кричать на підрізаючи їх машини. Крім того, вони на 14% більше зляться на пасажира, який пристає з цінними вказівками, і на 13% менш терпимі до водіїв, які забувають включати сигнали повороту.

В ході дослідження учасники оцінювали свій емоційний відгук на різноманітні подразники, включаючи звуки, запахи, тактильні й смакові відчуття за різних сценаріїв водіння.

Керівник дослідження Патрік Фаган, поведінковий психолог з Голдсмітського університету Лондона, вважає, що причина агресії жінок-водіїв криється в стародавніх інстинктах. У жінок більше розвинені «оборонні» інстинкти, які змушують їх більш гостро сприймати небезпеки і більш агресивно на них реагувати.

Дослідження також показало, що є дві домінантні емоції, які викликає у людей водіння: щастя і відчуття свободи, яке воно дає, і злість, коли водій відчуває втрату контролю над ситуацією. 51% респондентів зізналися, що саме почуття свободи служить причиною їх любові до водіння. Ще 19% назвали мобільність, а 10% — незалежність.

За словами дослідників, спів під час водіння дарує 54% водіїв відчуття щастя. Вісім з десяти слухають музику у машині. Найпопулярніші композиції у британських водіїв — «Bat Out Of Hell» американського рок-виконавця Міта Лоуф і «Bohemian Rhapsody групи Queen.