У березні стартує прийом замовлень на нову Opel Insignia GSi AWD

Топова Insignia на 18% економічніша за попередню модель завдяки новому двигуну.

За кілька тижнів після світової прем’єри на Брюссельському автосалоні дилери Opel відкриють книги замовлень на нову Insignia GSi. Топова модель сімейства буде доступна в кузовах седан і універсал.

Insignia GSi отримала новий 2,0-літровий бензиновий двигун потужністю 230 к.с., нову автоматичну трансмісію з дев’ятьма швидкостями і повний привід Twinster. Останній контролює розподіл обертового моменту за мілісекунди. Twinster забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою в будь-який час, навіть на снігу і льоду.

Паливна витрата нової Opel Insignia GSi згідно з тестами WLTP становить в середньому 8,8 -8,3 л / 100 км. Емісія СО 2 – 205-193 г / км.

В Insignia GSi варто також відзначити адаптивну підвіску FlexRide в стандартній комплектації. Вона змінює характеристики акселератора в залежності від вибору одного з чотирьох режимів. Спеціально для версії GSi передбачений варіант Competition. ESP можна відключити, якщо водій відчуває достатню впевненість.

Ще одним цікавим нововведенням є електрогідравлічний підсилювач гальм. Завдяки автоматизованому підвищенню тиску гальмівна система працює практично безшумно, особливо в той час, коли адаптивний круїз-контроль активний і працює в режимі зупинки і руху.