Відбулася світова прем’єра Jaguar F-Type нового покоління

Компанія Jaguar представила Jaguar F-Type наступного покоління.

2021 Jaguar F-Type має інтер’єр, орієнтований на водія. Його відрізняють розкіш та високий клас оздоблення і обладнання.

Нова 12,3-дюймова HD віртуальна панель приладів та удосконалений звук Meridian розширюють можливості керування автівкою.

Зовні модель отримала злегка збільшену решітку радіатора, дуже тонкі Pixel LED фари, оновлені ходові вогні, новий бампери і витончені задні фари з надписом ‘Chicane’.

Капот F-Type має особливість: він відкривається проти ходу руху. Покупці зможуть вибирати з 16 варіантів кольору.

Автомобіль комплектується такими турбодвигунами, як 2,0-літровий 4-циліндровий V6 потужністю 300 к.с. 3,0-літрова “шістка” на 380 к.с., а також V8 об’ємом 5 літрів, що видає 450 к.с. або 575 к.с.

Останній найпотужніший агрегат уможливлює розгін від 0 до 100 км/год за 3,7 секунди. Ця модель має вдосконалене шасі з новими ресорами, амортизаторами і стабілізаторами.

Запропоновані варіанти приводу – задній та повний. Динаміка оптимізована для підвищення експлуатаційних характеристик авто.

Трансмісія Quickshift ретельно перекалібрована для забезпечення більш швидкого і плавного перемикання передач.

Модель First Edition має особливий дизайн, дах контрастного чорного кольору, унікальні колісні диски на 20 дюймів і сидіння зі шкіри Windsor із монограмним швом.