Volkswagen готує до виробництва Arteon в кузові Shooting Brake

Фастбек Volkswagen Arteon в недалекому майбутньому отримає модифікацію універсал.

У Швеції проходять випробування досерійного прототипу Volkswagen Arteon в новому виконанні – Shooting Brake. Так сьогодні називають спортивні універсали. Судячи зі шпигунських фото, головною відмінністю новинки від базового «чотиридверного купе» є задня частина кузова.

Назва для універсала Arteon наразі не оголошена, але за цим справа не стане. Цікаво інше. Тестовий зразок випробовують практично без камуфляжу і пластикові накладки на колісні арки, характерні для крос-універсалів, добре помітні.

Хоча дорожній просвіт не здається завищеним, можна припустити, що Volkswagen готує більш спортивну та естетичну альтернативу Passat Alltrack. Більш того, після повернення на ринок США універсалу Audi A6 Allroad, не можна виключати, що VW готує свою відповідь, а повний привід на Артеоні вже давно чудово перевірений.

Втім, щодо американського ринку це поки тільки припущення. Сьогодні тут продається сам Arteon – «преміальний спорт-седан», як його позиціонує Volkswagen. Обійдеться він від 36 тисяч доларів. Крос-універсал Passat Alltrack в Штатах не пропонується. Слабкою альтернативою є лише Golf Alltrack.

Інша річ – виклик Audi A6 Allroad. Ціна на Arteon Shooting Brake, ймовірно, буде вищою за базовий седан, проте ця сума напевно менше, ніж ті 66 тисяч доларів, які просять за A6 Allroad.

Чи отримає Arteon модифікацію в кузові Shooting Brake з позашляховими атрибутами, чи буде така модифікація поставлятися в США або залишиться тільки для Європи, ми дізнаємося вже в недалекому майбутньому.