Volkswagen інтригує публіку перед дебютом нового Golf GTI

Восьме покоління Golf GTI офіційно представлять на початку березня на Женевському автосалоні

Volkswagen вважає Golf GTI іконою, що, майже правда, оскільки саме GTI 45 років тому став, по суті, першим в світі «зарядженим» хетчбеком. І ось, на Женевському автосалоні 2020 року компанія офіційно представить нове восьме покоління своєї ікони.

Автовиробник наразі скупий на інформацію. В офіційному прес-релізі Volkswagen каже про «чистий, інтелектуальний, чудовий високотехнологічний спортивний автомобіль для цифрової епохи», тобто ні про що. Втім, такий підхід зрозумілий – публіку потрібно розігріти перед Женевою.

Секрет успіху GTI в тому, вважає VW, що ДНК Golf GTI ніколи не змінювалася. Хот-хетч, як і раніше, має чистий дизайн, передній привід, найбільш маневрену ходову частину, потужний бензиновий двигун.

Проте, Volkswagen постійно оновлював GTI, поєднуючи традиції та інновації. Тому той і став іконою. Хетч восьмого покоління оцифрований і комунікабельний, оснащений безліччю інтелектуальних систем допомоги.

Зокрема, новий Golf GTI, відзначається в прес-релізі, став одним з перших компактних спортивних автомобілів, що обмінюється даними з іншими транспортними засобами через технологію Car2X. Це перше покоління Golf GTI з повністю цифровим інтер’єром, дисплеями і елементами управління.

Потужністю двигуна з турбонаддувом VW обіцяє здивувати, але поки ніякої конкретики. На сучасному GTI встановлений мотор 2.0 TSI з віддачею в 245 л.с.

Втім, мотор-шоу в Женеві почнеться вже наступного тижня, 5 березня. Там ми отримаємо всю інформацію про новий Golf GTI.