Volkswagen опублікував перший тізер абсолютно нового Caddy

Новий Volkswagen Caddy отримає спортивну зовнішність, втім залишиться практичним. Чи ввійде до силової лінійки бензин-електрична установка, наразі невідомо.

Компанія Volkswagen опублікувала перші офіційні тизери Caddy нового покоління. Судячи з дизайнерських скетчів, фургон отримає більш спортивну стилістику. Позаду звертають на себе увагу тонкі світлодіодні ліхтарі і велике скло двері.

Комерційні версії нового Caddy матимуть непрозорі задні двері. В якості опції будуть запропоновані звичайні двері, що відчиняються, як у легковій автівці.

Новий Caddy, як повідомляє Volkswagen, матиме різні конфігурації, збереже високу вантажопідйомність і широкі можливості трансформації салону для пасажирської версії.

Очікується, що в силову лінійку увійдуть традиційні бензинові і дизельні двигуни. Volkswagen зараз широко впроваджує м’яко-гібридні технології. Не виключено, що версії з приводним стартер-генератором будуть запропоновані і для нового Caddy.

Автовиробник поки не говорить про повноцінну плагін-гібридну модифікацію фургона, хоча для внутрішньоміських перевезень такі версії стають все більш популярними. Це добре доводить Ford з зі своїм Transit.