Навіщо потрібні червоні помітки на спідометрах

На автомобілях типу «Копійки» червоними штрихами були відзначені максимальні швидкості на першій, другій і третій передачах. Тому, що тахометра та обмежувача оборотів в машині не було, ці позначки допомагали водієві не перекрутити двигун у якого максимально допустимі обороти були в районі 5000-5300. Зверніть увагу, що міток було тільки три, тому, що коробки передач тоді були чотирирівневі і на четвертій досягалася максимальна швидкість (для копійки за паспортом — 140 км/год), хоча спідометри завжди були з запасом.

Досі зустрічаються іномарки, на яких є червоні мітки. Там ці мітки означають не максимальну швидкість на тій чи іншій передачі, а допустимі обмеження швидкості по ПДР. Як правило, спідометри з червоними мітками на німецьких і французьких автомобілях.

У «німців» мітки завжди на 30 і 50 км/год, а іноді ще на 130 км/год. На французьких: 50, 90 і 130 км/год. Вони не обов’язкові, тому зустрічаються не на всіх моделях. Їх роблять, щоб водіям було простіше тримати обмеження і менше відволікатися від дороги.

Річ у тому, що в більшості європейських країн діють обмеження швидкості до 30 км/год у центрі міста, на вузьких вуличках з щільною забудовою, поблизу шкіл і т. д. А 50 км/год на інших міських дорогах. І 130 км/год на автобанах. Через те, що обмеження на трасі в різних країнах різні (десь 90, десь 110, в Італії, наприклад, 130), часто третьої мітки немає.

Корейці та японці в деяких моделях пішли по шляху європейців і теж ставлять червоні мітки на 30 і 50 км/год, а в англійських і американських авто всі мітки одного кольору.