Новий Toyota RAV4 2019

Почнемо огляд нового Тойота РАВ 4 2019 (фото) саме з розгляду зовнішності, яка відтепер не має нічого спільного з попередником. Автомобіль виявився вражаюче схожий на показаний в листопаді минулого року концепт FT-AC, але ж тоді ніхто і словом не обмовився, що так буде виглядати наступний «рафік».

Отже, передок кросовера в новому кузові виявився виконаний в стилі позашляховика 4Runner (несподівано, так?) Зі схожою гратами радіатора, що розширює в нижній частині, з масивним бампером, оскалом «зубастий» вставкою в нижній частині і круглими протитуманними фарами. Головна оптика при цьому тут повністю оригінальна, трохи розкоса і розтягнута, чимось нагадує останні моделі Mercedes-Benz (CLS і A-Class). Боковини RAV4 стали значно рельєфніше, незграбні колісні арки обзавелися масивними пластиковими накладками, а підвіконна лінія стала нижче.
Дзеркала заднього виду зробили на ніжках, максимальний розмір колісних дисків збільшений з 18 до 19 «, віконце в задніх стійках отримало зовсім іншу форму, а козирок спойлера на п’ятій двері підкреслять невеликою чорною смужкою, що створює ефект« ширяючого »даху. Корми нової моделі Toyota RAV4 2019 модельного року зберегла горизонтально орієнтовані ліхтарі, але на зміну їх плавним контурам прийшли гострі грані, а по низу світлотехніку оперізує хромована накладка, що йде по всі ширині кришки багажника. На бампері розмістилася масивна накладка, а з боків проглядаються пара патрубків випускної системи. Крім того, для позашляховика є два варіанти виконання: Limited і Adventure.
Перший передбачає безліч хромованих акцентів в оформленні екстер’єру і 19-дюймові колеса, а другий — більш «вседорожний» відрізняється дизайном бамперів і решітки, збільшеними накладками на крилах, рейлингами на даху і пофарбованої в білий колір дахом і стійками. У салоні Тойота РАВ 4 також відбулися суттєві перетворення. Архітектура передньої панелі зберегла горизонтальну орієнтацію, але виконано тут все зовсім інакше. Ревізії піддалися кермо і форма дефлекторів вентиляції, повністю перероблений щиток приладів — замість двох колодязів тепер тут по центру великий мальований спідометр (зліва від нього тахометр, а праворуч — покажчики температури охолоджуючої рідини і рівень палива).
На вершині центральній консолі розташувався окремий екран мультимедійного комплексу Entune 3.0 (може бути на сім або вісім дюймів), що підтримує Apple CarPlay і Android Auto, а також роздачу Wi-Fi і сервіс Amazon Alexa. Плюс тут з’явилася аудіосистема наступного покоління. Звертають на себе увагу новий селектор перемикання режимів коробки передач, розташована зліва від нього шайба вибору режимів керуючої електроніки, перероблені дверні карти і широка полиця для різної поклажі перед переднім пасажиром.