Tata Nano в кінці року обзаведеться електричної версією

Індійська компанія Tata Motors в кінці нинішнього року почне виробництво електричної модифікації ультрабюджетной моделі Nano. Передбачається, що основними покупцями Nano-електромобіля стануть служби щохвилинної оренди автомобілів (каршерінга) в індійських мегаполісах.

Відзначимо, що прототип електричного Tata Nano, який мав приставку EV в назві, був представлений ще в 2010 році на міжнародному автосалоні в Женеві. Тоді повідомлялося, що електричну Nano розробив європейський інжиніринговий центр Tata, розташований у Великобританії. Tata Nano EV була оснащена літій-полімерними батареями і мала запас ходу на одній заправці до 160 км.

Нагадаємо, бензинова версія Tata Nano з мотором об’ємом 0,6 л випускається з 2008 року. Модель позиціонується як найдешевший в світі автомобіль (ціна — $ 2500). Свого часу Tata обіцяла продавати Nnao не тільки на внутрішньому ринку Індії, але також в Західній Європі і в США. Однак навіть на домашньому ринку модель не здобула комерційного успіху, тому від планів з експорту виробник відмовився.