Відбиток пальця на капоті Porsche коштує 7500 євро

Підрозділ індивідуалізації автомобілів Porsche Exclusive Manufaktur пропонує клієнтам нову послугу – прінт відбитка пальця власника машини на капоті.

Нова послуга від Porsche Exclusive Manufaktur буде доступна клієнтам з березня цього року. Дактилоскопічний малюнок наноситься на пофарбовану деталь методом “прямого друку” (direct printing), котрий має переваги перед вініловою плівкою.

“Немає нічого більш особистого, ніж відбиток пальця. Індивідуальність дуже важлива для клієнтів Porsche, і ми пишаємося, що розробили абсолютно новий продукт, заснований на сучасних технологіях”, каже віце-президент Олександр Фабіг.

Porsche запевняє, що технологія нанесення зображення “значно перевершує” ефективність застосування плівки, а її принцип дії аналогічний струменевому прінтеру. Для прінта використовується устаткування від швейцарсько-шведської ABB Robotics та німецької фірми Rea Jet. Зображення наноситься фарбою і вкривається прозорим лаком, після чого капот полірується до глянцевого блиску.

Виробник наголошує, що біометричний візерунок піддається певній обробці (частково усічений), аби відбиток не можна було використати в несанкціонованих цілях. Незвичайна персоналізація від Porsche Exclusive Manufaktur обійдеться замовнику у 7500 євро.